Müşteri Memnuniyeti

Müşteri Memnuniyeti Politikası

string(1309) "Erişebilirlik: Başvurular pazarlama ve satış bölümüne yapılabilir. Şeffaflık: Başvurular pazarlama ve satış bölümünün telefon/fax numaraları ya da web adresi aracılığı ile yapılabilir. Cevap verebilirlik: Başvurularınız alındıktan sonra size fax, tel ve/veya email yoluyla geri dönüş yapılacaktır. Objektiflik: Başvurular adil ve önyargısız bir şekilde değerlendirilir. Gizlilik: Başvuru sahibinden alınan bilgiler hiçbir bölüm ve departmana ya da üçüncü şahıslara iletilmez. Müşteri odaklılık: Memnuniyetini sağlamaya çalıştığımız müşterimizin beklentilerini; şirket politikası ve yasal mevzuat çerçevesinde kısa zamanda karşılamak ve haklarını korumak konusunda özen gösterilmektedir. Hesap verebilirlik: Gelen başvurular değerlendirilip geri dönüşleri kısa zamanda yapılır. Ücret: Başvurular değerlendirilirken başvuru sahibinden ücret talep edilmez. Sürekli İyileştirme: Sürekli iyileştirme felsefesiyle, her müşteri şikayetini ar-ge için bir fırsat kabul ederek sürecin daha iyi yönetilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz."

Firmamızın faaliyet sürdürdüğü sektöründe, sunmakta olduğumuz ürün, hizmet ve benzeri tüm faaliyetlerimizde; “gelen istekler doğrultusunda müşterilerimizle daha iyi ilişkiler kurmayı, aramızdaki iletişimin daha da güçlenmesi için yasal mevzuatlara bağlı kalmak ve ekonomik şartları göz önünde bulundurmak, çalışanlarımızı ve paydaşlarımızı da sürece dahil etmek koşuluyla, tarafımıza ulaşan şikayetleri kısa sürede çözümlemeyi, ürün ve hizmet kalitemizi de aşağıdaki temel ilkeler doğrultusunda geliştirmeyi taahhüt ediyoruz.”

  • Erişebilirlik: Başvurular pazarlama ve satış bölümüne yapılabilir.
  • Şeffaflık: Başvurular pazarlama ve satış bölümünün telefon/fax numaraları ya da web adresi aracılığı ile yapılabilir.
  • Cevap verebilirlik: Başvurularınız alındıktan sonra size fax, tel ve/veya email yoluyla geri dönüş yapılacaktır.
  • Objektiflik: Başvurular adil ve önyargısız bir şekilde değerlendirilir.
  • Gizlilik: Başvuru sahibinden alınan bilgiler hiçbir bölüm ve departmana ya da üçüncü şahıslara iletilmez.
  • Müşteri odaklılık: Memnuniyetini sağlamaya çalıştığımız müşterimizin beklentilerini; şirket politikası ve yasal mevzuat çerçevesinde kısa zamanda karşılamak ve haklarını korumak konusunda özen gösterilmektedir.
  • Hesap verebilirlik: Gelen başvurular değerlendirilip geri dönüşleri kısa zamanda yapılır.
  • Ücret: Başvurular değerlendirilirken başvuru sahibinden ücret talep edilmez.
  • Sürekli İyileştirme: Sürekli iyileştirme felsefesiyle, her müşteri şikayetini ar-ge için bir fırsat kabul ederek sürecin daha iyi yönetilmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.