Kamp Binaları

Hebo Yapı Kamp Yapıları

Hebo Yapı’nın üretmekte olduğu kamp binaları, askeriye, enerji, inşaat ve kamu kurumları tarafından uzun yıllar sağlıklı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Bu kamp binaları içerisinde, prefabrik ofisler, prefabrik yatakhaneler, prefabrik yemekhaneler, prefabrik sosyal tesisler, prefabrik, mescitler, prefabrik çamaşırhaneler, prefabrik WC-Duş üniteleri bulunmaktadır.

Hiçbir şekilde insan sağlığına zararlı bir etken içermeyen alt grup malzemelerin neredeyse % 90’ına yakını Hebo Yapı’nın da mensubu bulunduğu Hekim Holding firmaları tarafından grup içerisinde üretilmektedir. Bu sayede prefabrike kamp binalarında kullanılmakta olan malzemelerin kalitesi, temin süresi ve fiyatlandırılması kontrol altında tutulabilmektedir. Bu da Hebo Yapı’yı içinde bulunduğu sektörde bulunan diğer tüm firmalardan ayırmaktadır.

Bu tarz kamp binaları Türkiye içerisinde yapıldığı gibi dünyanın da birçok bölgesinde yapılmış ve yapılmaya da devam edilmektedir. Dünyanın önde gelen ordularına, enerji firmalarına ve inşaat firmalarına daha önce defalarca yüzbinlerce m2 kamp binası yapılmıştır.

Bu tarz kamp binaları geçici olarak yapılabildiği gibi, dekoratif dokularda kalıcı olarak da yapılabilmektedir.