Şehir Mobilyaları

Hebo Yapı Şehir Mobilyaları

Hebo City markası altında ürettiğimiz şehir mobilyaları en genel tanımıyla günlük yaşantı içerisinde bireylerin yaşamını kolaylaştıran ve bunun yanı sıra şehrin genel dokusuna direk katkı sağlayan modüler yaşam alanlarıdır.

Yeni nesil şehircilik anlayışında şehir mobilyalarının özel bir öneme sahip olduğunu düşünüyoruz. Bu bakış açısıyla imal ettiğimiz Hebo City ürünleri çevreci hammaddeler ve 21. yüzyıl teknolojisiyle birleştirilip kentsel tasarımın yeni şehircilik anlayışı üzerindeki etkilerini değerlendirerek ortaya çıkarıyoruz. Tarihi bir yapı yanında taş görünümüyle, orman içerisinde ahşap görünümüyle, modern bir gökdelen önünde cam ya da metal görünümüyle içinde bulunduğu dokunun bir parçası olabilmesi ürünlerimizin en büyük görsel avantajıdır.

Hebo City - Konteyner

İç hacimlerinde küçük alanlarda çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşleriyle de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliğiyle her türlü kentsel dokuya büyük uyum sağlamaktadır. Ayrıca üretiminde kullandığımız doğa dostu ve yerel hammaddeler sayesinde de ekolojik dengenin korunmasını sağlarken sürdürülebilir yaşama da katkıda bulunmaktadır.

Gün içerisinde yolculuk yaparken kullandığımız taksinin durağı, otobüs bileti aldığımız gişe kabini, apartmanımızın önündeki güvenlik noktası, arabamızı park ettiğimiz otopark kabini, her gün alışveriş yaptığımız satış büfesi, hafta sonu gittiğimiz parktaki kafeterya, semtimizdeki karakolun önündeki polis noktası, para çektiğimiz bankamatik kısacası şehir yaşamında kullandığımız tüm hazır yapılar şehir mobilyası kapsamında imal ettiğimiz Hebo City ürünlerdir.