Kamu Binaları

Hebo Yapı Kamu Yapıları

Barınma ihtiyacı insanlık tarihi kadar eskidir. İnsanlar çağlar boyunca bu ihtiyacı giderebilmek için yapılar inşaa etmişler, zamanla bu yapılar şehirleri oluşturmuş. Günümüzde ise yapı inşaa etmek çağımız teknolojisiyle birleşerek beraberinde başka yenilikler de gerektiriyor. Eskinin tek tip yapıları yerini kullanım amacına uygun, gerektiğinde kişiye özel, kaliteli ve hızlı hayata geçebilen ürünlere bırakıyor.

Hebo Yapı A.Ş. de bu bakış açısıyla oluşturduğu Ar-Ge ve Ür-Ge alanındaki uzmanlığı doğrultusunda kişi ve kurumların talep ettiği ve ihtiyaca uygun niteliklerde yaşam alanları üretiyor. Geniş ürün yelpazesi içerisinde her türlü şantiye binaları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, modüler wc-duş, soyunma kabinleri ve proje bazlı butik yapıları ile yaşamı kolaylaştırarak sektöründe fark yaratıyor. Yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlıyor.

kamu ofis

“Tasarım Özgürlüğü” sloganı ile yola çıkan Hebo Yapı A.Ş son dönemde birçok özel projeye imza atmıştır. Hem devlet ve özel kurumların yaptığı yol, havalimanı, ticari ve konut projelerinde hem de çok sayıda inşaat firmasının yaptığı özel projelerde Hebo Yapı A.Ş.’nin şantiye binaları yer alıyor. Kurulan kamplarla çalışan personelin barınma, yemek, çalışma ve sosyal amaçlı tüm ihtiyaçlarına hızlı, kaliteli, ekonomik ve estetik ürünlerimizle çözümler getiriyor.

Ayrıca bu çalışmalarının dışında yenilenen kamu binaları için de projeler yürüterek okul, kreş, sosyal tesis ve çalışma ofisi gibi birçok farklı amaç için amaca özel tasarımlı yapılar imal ediyor.