Kasım 28 2018
Bekçi Kabini

Modüler Bekçi Kabini Çözümleri

Kategoriler: Blog Eklenme: 28 Kasım 2018 16.713 Görüntülenme

Hebo Yapı San. ve Tic. A.Ş, yenilikçi ve öncü misyonu ile ülke sınırları içerisinde ve dünyanın birçok ülkesinde bekçi kabini konusunda marka haline gelmiştir. Kabin en genel tanımıyla günlük yaşantı içerisinde bireylerin yaşamını kolaylaştıran ve bunun yanı sıra şehrin genel dokusuna direkt katkı sağlayan modüler yaşam alanlarıdır. Hebo Yapı, bu misyonu ve öncü yapısı sayesinde, diğer sektörlere ve birçok üretici firmaya da ilham kaynağı olmuştur.

Bekçi Kabini Kullanım Alanları

Yapısı itibari ile kullanım alanı oldukça genişleyen ve her türlü amaca hizmet eden bekçi kulübeleri estetik ve güvenilir yapısı sayesinde oldukça geniş kitlelerin, kısa sürede tercih unsuru haline gelmiştir.

Hebo Yapı; bekçi kulübesi üretim ağında standart tek tip üretim yapılmadan, talep eden kişi ve kurumlara yönelik esnek üretim yapısıyla, istenen her türlü konforu sunmaktadır. Bekçi kabinleri, iç hacimlerinde küçük alanlarda çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşleriyle de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliğiyle her türlü kentsel dokuya büyük uyum sağlamaktadır.

Hebo Yapı kurumsal yapısı itibariyle çözüm odaklı ve ihtiyaca yönelik yönlendiren, işinde profesyonel satış kadrosu ile çalışmalarında başarı kazanmaktadır.
Portföyümüzdeki diğer ürünler gibi bekçi kabinlerimizin üretiminde de kullanılan hammaddenin %90’ı tamamen yerli sermaye ile Hekim Holding bünyesinde yer alan grup firmaları tarafından sağlanmaktadır.

Bekçi Kabini Üretiminde Hebo Yapı İmzası

Hebo Yapı; üretimden alınan bu güç sayesinde, ekonomik ürünleri ve konforu bir arada sunarak geniş kitlelerin beğenisini ve takdirini kazanmıştır. Kurumsal yapısının gereği olan tüm TSE standartlarını yerine getirmek ile sorumlu olduğunun bilincindedir. Her ürün ile ilgili kalite kontrol birimi tarafından, son kontrolleri yapılmadan teslimat onayı verilmemektedir.
Satış sonrası hizmetler bölümü kişisel memnuniyet anketleri ve telefonlarla verilen hizmetin takibini sağlamaktadır.

Uzun Ömürlü Bekçi Kabinleri

Tüm kabinlerimiz; 2 yıl garantili ve aynı zamanda yedek parça temin etme avantajı, garanti sonrası servis ağı ile hizmet ve üretime katma değer kazandırmaktadır.
Hebo Yapı A.Ş. 21 yıldır devam eden üretim ve hizmet duyarlılığı ile istikrarlı bir ivme ile sektöründe lider konuma ulaşmıştır.