Firma Profili

Hebo Yapı Hakkında

1996 yılında İstanbul Güzelyalı’da faaliyete geçen HEBO YAPI A.Ş, imal ettiği prefabrike şantiye ve konut yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları ve depolar ile hazır yapı sektörüne yön vermektedir.

2000 yılında imalat alanına yeni bir üretim tesisi daha ekleyerek toplam 30.000 m²’lik fabrika sahası içerisinde 14.000 m² kapalı üretim alanına sahip olan HEBO YAPI istenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları üretmektedir.

Her yıl artan satış grafiği, yıllık %50’yi bulan ihracat potansiyeli, öngörülü ve yenilikçi üretim çizgisi, güçlü altyapısı, ürün kalitesi, inançlı ve profesyonel hizmet anlayışı ile kısa zamanda piyasanın öncü firması haline gelmiştir.

HEBO YAPI A.Ş., ürünlerini çevreci hammaddelerle, 21. yüzyıl teknolojisini birleştirilip, günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlayarak ortaya çıkarmıştır. Bu özellikleri ile küçük alanlarda bile çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de modern kentsel dokuya uyumlu ürünler sunmaktadır.

Hazır yapıların üretiminde kullanılan ana hammaddelerin tamamını kendi bünyesinde üreten Hekim Holding’in kuruluşu olan HEBO YAPI A.Ş. kurulduğu ilk günden bu yana gerek yurtiçi gerekse yurtdışında, imal ettiği bütün ürünleriyle, satış, pazarlama, üretim ve Ar-Ge bölümlerinde çalışan uzman kadrosuyla modern şehir planlamasına katkıda bulunmuştur. Çağdaş, estetik ve endüstriyel tasarımlarıyla bundan sonra da katkıda bulunmaya devam edecektir.

Dr. Öner Hekim
Ülkemiz ve insanlarımız adına ilkleri gerçekleştirmek, gelişmiş ülkeler arasında yer alacak Türkiye’ mizde iyi şeylere öncü olmak önemli ve değerlidir. Çünkü bu ülke ve bu ülkenin insanları buna fazlasıyla layıktır.
Dr. Öner Hekim Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı