Temmuz 06 2020
PanelCity Kabinler
Kategoriler: Blog Eklenme: 6 Temmuz 2020 212 Görüntülenme

Bir Hekim Holding şirketi olan Hebo Yapı A.Ş. Ar-Ge ve Ür-Ge alanındaki uzmanlığı doğrultusunda kişi ve kurumların talep ettiği, ihtiyaca uygun niteliklerde prefabrike yaşam alanları ve endüstriyel modüler yapılar üretirken; yeni şehircilik anlayışında çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır.

Bu bakış açısıyla Hebo Yapı’nın ürettiği PanelCity kabinler çağdaş, estetik ve çevre dostu yapısıyla sektörde büyük bir öneme sahiptir. PanelCity markası ile pazarda yerini alan kabinler farklı kullanım alanlarında; hızlı üretimi, sağlam ve uzun ömürlü yapısı, nakliye kolaylığı, üstün izolasyon değerleri ile birlikte montaj kolaylığı sağlayan modüler yapılardır.

Bir şehir mobilyası olarak kullanılan bu ürünlerin imalatında hafif çelik teknolojisi kullanılmaktadır. Galvaniz sac kullanılarak HekimStructureRobot teknolojisiyle üretilen tavan ve taban profilleri; taşıyıcı köşe, C – U profiller, cıvatalı ve vidalı bağlantılar ile birleştirilmektedir. Duvarlarında HekimPanel markalı sandviç panel sistemleri kullanılarak üretilen modüler yapılar kolay taşınabilir, kolay temizlenebilir ve hafiflik özellikleri ile mobil kullanıma olanak sağlamaktadır.

PanelCity kabinler en genel tanımıyla günlük yaşantı içerisinde bireylerin yaşamını kolaylaştıran ve bunun yanı sıra şehrin genel dokusuna direkt katkı sağlayan modüler yaşam alanlarıdır. Yeni nesil şehircilik anlayışında şehir mobilyaları kent yaşamına ve kentsel siluete doğrudan nüfuz eden yapılar olduğu için özel bir öneme sahiptir. Bu bakış açısıyla üretilen ürünler çevreci hammaddeler ve 21. yüzyıl teknolojisiyle birleştirilerek, kentsel tasarımın yeni şehircilik anlayışı üzerindeki etkilerinin değerlendirilmesiyle ortaya çıkmaktadır.

Hebo Yapı, istenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekânlarını; her geçen gün gelişen Ar-Ge çalışmaları, tamamen kişisel taleplere göre tasarlanabilen teknolojik altyapısı, dış yüzeyde kaplama çeşitliliği sayesinde her türlü kentsel dokuya büyük uyum sağlama özelliği ve fonksiyonel üretim çözümleriyle sektör profesyonellerine özel çözümler sunmaktadır.

PanelCity kabinler gerek kamu gerekse özel sektörün ihtiyaçlarının yanı sıra bireysel taleplere de cevap veren ürünlerdir. Özellikle gözetleme ve kontrol için güvenlik kulübesi, şantiyelerde bekçi kabini, askeri birlikte nizamiye, apartman ve sitelerde güvenlik ve bekçi kulübesi olarak kullanılabilmektedir. Şehir merkezlerinde kontrol noktaları, danışma kabinleri, satış amaçlı büfeler, toplu kullanıma uygun wc-duşlar gibi birçok ihtiyaca hizmet vermektedir. Standart kabinler dışında, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, farklı ebatlar ve özelliklerde kabin üretimi de yapılabilmektedir.