Mayıs 05 2014
37. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı

37. Yapı Fuarı’nda Endüstriyel Yaşam Alanları Sunduk

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 5 Mayıs 2014 1.139 Görüntülenme

Hebo Yapı, 37. Yapı Fuarı’nda kalite ve estetiğin uyumu ile modern şehir planlamasına uygun, endüstriyel yaşam alanları sundu.

Hekim Holding şirketlerinden Hebo Yapı A.Ş. birçok ayrıcalıklı öncülüklere sahip, kalite ve estetiğin birleştiği, insanların barınma ihtiyaçlarını karşılayan, günümüz teknolojisinde uygun yapıcı çözümleri sunan seçkin ürün yelpazesini sektör profesyonelleri ile buluşturdu.

Hebo Yapı A.Ş.’nin geniş ürün yelpazesi arasında yer alan prefabrike şantiye ve konut yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri, yatakhaneler, yemekhaneler, ofis binaları, depolar, şantiye yapıları ile kentsel dokuya uyumlu ürün alternatiflerini tanıttı.

İstenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları dikkat çekti.

Hebo Yapı A.Ş. ürünlerini çevreci hammaddeler ile teknolojisini birleştirilip, günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlayarak ortaya çıkarıyor. Bu özellikleri ile küçük alanlarda bile çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşlerinde de cephe kaplama çeşitleri ile çözüm odaklı hizmet ve ürünler sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi

37. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-0
37. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-1
37. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-2