Nisan 27 2015
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı

Modüler ve Taşınabilir Yapılar için Hebo Yapı

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 27 Nisan 2015 1.496 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş., 20 yıla yaklaşan tecrübesi ile dünya norm ve standartlarındaki ürün gamını sektör profesyonelleri ile buluşturarak endüstriyel ürünler, şehir mobilyaları, modüler ve taşınabilir yapıları ile İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 38. Yapı Fuarı’nda büyük ilgi gördü.

Hebo Yapı A.Ş.’nin yeni nesil Hebo City markası ile 38. Yapı Fuarı’na özel tasarladığı doğa dostu satış ofisi, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Nitelikli ürün gamı, projelerindeki alternatif çözüm odaklılığı ve projelerindeki çevre duyarlılığı ile adından söz ettiren Hebo Yapı A.Ş. çok amaçlı seçkin prefabrike yapılarının yanı sıra bulunduğu lokasyonlara uyumlu konsept ve mimari dokuları ile satış üniteleri, büfe, taksi durakları, danışma-iletişim noktaları, wc ve diğer kabinleri ile de fark yarattı.

Kalite ve estetiğin birleşimi Hebo Yapı A.Ş. prefabrike yapılarda; sürdürülebilirlik ilkesi adı altında, çevreci yaklaşımı ve doğa teması ile çok amaçlı yapıcı çözümleri bir arada sundu.
Hebo Yapı A.Ş. aynı zamanda Oyuncak ve Kitap Kumbara Kabini ile 38. Yapı Fuarı’nda yerini aldı. Sosyal sorumluluk ve duyarlılık anlayışını 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na taşıyan Hebo Yapı A.Ş. fuar alanında toplanan oyuncak ve kitapları ihtiyaç sahibi çocuklar ile buluşturdu.

Fotoğraf Galerisi

38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-0
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-1
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-2
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-3
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-4
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-5
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-6
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-7
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-8
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-9
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-10
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-11
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-12
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-13
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-14
38. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-15