Mayıs 15 2016
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı

Bu yıl da şehir modasında Hebo Yapı A.Ş. imzası var.

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 15 Mayıs 2016 1.463 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş.39. İstanbul Yapı Fuarı’na özel tasarladığı modern çizgilerdeki satış ofisi konseptindeki standı ile 20 yıllık tecrübesiyle harmanladığı dünya norm ve standartlarındaki ürün gamını sektör profesyonelleri ile buluşturdu. Hazır, modüler ve taşınabilir yapılardaki farkını ortaya koyan Hebo Yapı A.Ş. fuarda ziyaretçiler tarafından en çok ilgi gören stantlardan biri oldu.

Tasarım Özgürlüğü misyonu ile yola çıkan Hebo Yapı A.Ş. yeni nesil Hebo City markası ile günümüzün fonksiyonellik beklentisi ötesinde kişi ve kurumların talep ettiği ihtiyaçlara uygun niteliklerde prefabrike yaşam alanları ve endüstriyel ürünler üretmektedir. Kentlerin ihtiyaçlarına yönelik oluşturduğu ürünlerini, modern tasarım unsurları ile birleştirerek yarattığı farkla sektörde öncü konumda bulunmaktadır. Bunun yanı sıra; şehir mobilyaları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, seyyar wc-duş, soyunma kabinleri ve proje bazlı butik yapıları ile yaşamı kolaylaştırarak piyasa ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Yeni şehircilikte çağdaş gereksinimlerin karşılanması ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlayan Hebo Yapı A.Ş. istenilen ebatlarda, tek parça halinde taşınma kolaylıkları ve istenildiğinde demonte olarak teslim edilebilme özelliklerine sahip yaşam mekanları ile dikkat çekmektedir.

Nitelikli ürün gamı, projelerindeki alternatif çözüm odaklılığı ile adından söz ettiren Hebo Yapı A.Ş. çok amaçlı seçkin prefabrik yapılarının yanı sıra bulunduğu lokasyonlara uyumlu konsept ve mimari dokuları ile satış üniteleri, büfe, taksi durakları, danışma-iletişim noktaları, wc kabinlerini de fuar ziyaretçilerine tanıttı. Hebo Yapı A.Ş. tüm bu ürün gamı ve yenilikçi vizyonu ile yeni kent inşalarında aktif rol almayı devam edecektir. Hebo Yapı A.Ş. 6 kıtada, 70 ülkede, 3.100.000 metrekarelik projede yer alarak, dünya çapında insanın olduğu her yerde var olmayı amaçlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi

39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-0
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-1
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-2
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-3
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-4
39. İstanbul Uluslararası Yapı Fuarı-5