Aralık 14 2017
4. Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı

Hebo Yapı 4. Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı'na Katıldı

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 14 Aralık 2017 1.780 Görüntülenme

Türk Arap Ülkeleri İşbirliği Derneği desteği ile, Türkiye ve Arap ülkeleri arasında proje üretmenin, Türk ve Arap işadamlarını bir araya getirerek sektörel bazda ticari bir platform oluşturmanın amaçlandığı 4. Türk Arap Yapı- İnşaat Malzemeleri Fuarı, bu yıl 6-8 Aralık 2017 tarihleri arasında Green Park Pendik İstanbul’ da yapıldı. Hekim Holding şirketlerinden Hebo Yapı, yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında sektörün tüm paydaşlarını buluşturan fuarda standı ile yerini aldı. Prefabrik Yapı, Konteyner, Hebo City, Kabin, Prefabrike Konut ve Çelik Yapı alanındaki 20 yılı aşan tecrübesi ile Hebo Yapı, ürünlerini ve hizmetlerini sunma ve sektör ilgilileri ile buluşma imkânı buldu.

Ortadoğu Bölgesi’ndeki hazır yapı sektörü taleplerinin birebir alındığı ve ikili görüşmelerle bağlantılar kurulan fuara Ürdün, Suudi Arabistan, Cezayir, Tunus, Filistin, İran, Irak, Fas, Lübnan gibi ülkelerden yoğun ilgi oldu.

Hebo Yapı’nın ürünlerinin yanı sıra projelerinde kullanılan HekimBoard Fibercement doğal çimento levha ve HekimPanel markalı sandviç panelleri, Hekim Holding bünyesinde bulunan, hafif çelik yapı ve ges taşıyıcı profilleri endüstrisine hizmet veren Hekim Profil ve hafif çelik yapı sistemleri endüstrisine hizmet veren Steel-In ürünlerinin de ilgi bulduğu fuara toplam 1125 ziyaretçi katıldı.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Hebo Yapı Dış Ticaret Müdürü Gökhan Özer “Gerek refah düzeyi gerekse ülke coğrafyasında yaşanan savaş ve yıkımlardan dolayı Orta Doğu ve Afrika bölgesinde, yeni yaşam alanları inşa edilmeye başlanıyor. Biz de bu bölgelerden oldukça fazla talep alıyor ve bu talepleri en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Hebo Yapı, geniş ürün yelpazesi içerisinde her türlü şantiye yapıları, çok amaçlı yaşam konteynerleri, güvenlik kabinleri, satış üniteleri, modüler wc-duş, soyunma kabinleri ve proje bazlı butik yapıları ile yaşamı kolaylaştırarak sektöründe fark yaratıyor. Şehircilikte yeni, çağdaş gereksinimlerin karşılanmasını ve ürünlerinin şehir gelişimine katkıda bulunacak şekilde kullanılmasını amaçlıyor.

Fotoğraf Galerisi

4. Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı-0
4. Türk-Arap Yapı İnşaat Malzemeleri Fuarı-1