Ocak 11 2023
Hebo Yapı A.Ş The Big 5 Show Fuarına Katıldı
Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 11 Ocak 2023 50 Görüntülenme

The Big 5 Show Fuarı, kırk yılı aşkın süredir Dünya’nın önde gelen inşaat firmalarını ağırlıyor. Fuar etkinliği inşaat firmalarının; bağlantı kurmaları, üretim faaliyetlerini anlatmaları, inşaat projelerinde yapılan yeniliklerin değerlendirilmesi ve firma satış süreçlerinin hızlanması amacıyla gerçekleştiriliyor. Yapı ve inşaat teknolojileri alanında faaliyetlerini sürdüren firmaları buluşturan fuar, açılış konuşmaları ve yenilikçi aktiviteleriyle dikkat çekiyor. Fuarı ziyaret eden müşteriler ise talep ettikleri inşaat yapı malzemelerine kısa sürede ulaşmanın avantajını elde ediyor. Ayrıca fuarda yer alan inşaat firmaları, sektöre yön veren çalışmalarıyla ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor. Hebo Yapı A.Ş.’de The Big 5 Show Fuarı’na katılım sağlayarak, ihtiyaçlara uygun olarak yeni nesil teknolojilerle geliştirdiği prefabrikler ve konteyner evler ile dikkat çekiyor. İnşaat alanında çalışan mimar, mühendis ve proje yöneticileriyle sektör hakkında gerekli değerlendirmelerini yapan Hebo yapı A.Ş. büyüme hedeflerine ulaşmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Orta Doğu’nun Büyük ve Etkili Fuar Organizasyonu The Big 5 Show

Kamp binaları, kamu binaları, şantiye binaları ve şehir mobilyaları alanında faaliyetlerini sürdüren Hebo Yapı A.Ş., The Big 5 Show Fuar’ına katılım sağlayarak sektöre yön vermeyi amaçlıyor. Yeni nesil teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Hebo Yapı A.Ş., küresel inşaat endüstrisine katkı sağlayan fuar organizasyonunda; müşteri ziyaretleri ve talepleri ile de yakından ilgilendi. Tüm inşaat camiasını bir araya getiren organizasyon, sektörün geleceği hakkında ipuçları veriyor. Hebo Yapı A.Ş. de prefabrike bina, konteyner ve kabin üretim sistemi ve teknolojisi ile fuarda dikkatleri üzerine çekti.

Hekim Holding A.Ş. bünyesinde yer alan firma, fuar katılımı ile ekonomik konteyner çalışmalarını ziyaretçilerle buluşturdu. Bunun yanı sıra teknolojik alt yapısıyla öne çıkan firma, ziyaretçilere prefabrik ev alanında geliştirdiği yeni nesil ürünleri detaylı şekilde inceleme fırsatı sundu. Galvaniz sacın bükülmesi ile imal edilen ekonomik konteyner yapı ve yeni nesil teknolojik prefabrik ev projeleriyle öne çıkan Hebo Yapı A.Ş., fuar alanında ziyaretçilerin beğenisini kazandı.

İnşaat ve yapı sektöründe prefabrik ev, konteyner, çelik yapı ve kabin üretim faaliyetlerini sürdüren Hebo Yapı A.Ş., fuara gelen ziyaretçileri geliştirdiği projeler ile etkilemeyi başardı. Hebo Yapı A.Ş., inşaat sektörüne yön vermek ve geliştirdiği yeni projeleri ziyaretçilere aktarmak amacıyla fuar katılım faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor.

Fotoğraf Galerisi

Hebo Yapı A.Ş The Big 5 Show Fuarına Katıldı-0
Hebo Yapı A.Ş The Big 5 Show Fuarına Katıldı-1
Hebo Yapı A.Ş The Big 5 Show Fuarına Katıldı-2