Haziran 30 2018
Mosbuild Fuarı
Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 30 Haziran 2018 1.407 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş., 3-6 Nisan 2018 tarihleri arasında Moskova’da düzenlenen ve bölgenin en büyük yapı &inşaat fuarı olarak bilinen Mosbuild Fuarı’nda yerini almıştır. Bu fuara katılımdaki en büyük amaç uzun süredir sessizliğini koruyan bu bölgedeki potansiyel müşterilere ulaşılarak, ürünlerin ve yeni teknolojilerin tanıtılması, bu sayede tekrar pazar payının artırılmasıdır. Beklendiği şekilde özellikle prefabrike binalar ve demonte konteynerlere yoğun bir ilgi olduğu yerinde tespit edilmiştir.

Özellikle enerji, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ziyaretçi profilinin işçi ve personel kamplarına ihtiyacı olduğunu, bu ihtiyacın da en ekonomik ve hızlı şekilde sahip olunan üretim teknolojileriyle üretilerek tedarik edilebileceği gösterilmiştir. Bu sayede birçok potansiyel müşteri ile görüşmeler yapılmıştır.

Standı ziyaret eden firmalar arasında Nükleer Enerji Santrali projesinde yer alan birçok firma da yer almıştır. Bunlardan bir kaçı ile harici toplantılar gerçekleştirilmiş ve birlikte çalışabilme imkânları üzerinde görüşülmüştür. Özellikle güvenlik sistemleri üzerinde çalışmakta olan tedarikçiler ile kontrol kabinleri tedariki konusunda görüşmeler devam etmektedir.

Fotoğraf Galerisi

Mosbuild Fuarı-0
Mosbuild Fuarı-1