Haziran 30 2018
Oman Big Show Fuarı
Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 30 Haziran 2018 1.332 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş.; daha önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da 11-14 Mart tarihlerinde, Muskat Oman Big Show Fuarı’nda yerini almıştır. Yaklaşık 10 yıldır çalışmakta olduğu bu pazarda birçok müşterisi ile görüşme imkânı bulan pazarlama-satış ekibi çok faydalı görüşmeler yaparak hali hazırdaki pazar payını artırmaya yönelik adımlar atmıştır. Hebo Yapı; Muskat ve Salallah’da daha önce birçok projeye imza atmış olup, Hekim Holding güvencesiyle ülkedeki bilinirliğini daha da artırmıştır.

Özellikle kaynaksız Flat Pack Sistem, demonte Hebo Yapı konteynerlerinin ve prefabrike kamp binalarının ilgi gördüğü bu fuarda, bu sistemlerden oluşturulan birçok kamp teklifi ülkenin önde gelen inşaat firmalarına yönlendirilmiştir. 10 adet 20 ft. Flat Pack konteynerlerin, 1 adet 40 ft. hc. ile sevk edilebiliyor olması müşteriler tarafından yoğun ilgi ile karşılanmıştır. Bu sayede hem nakliye hem de montaj kalemlerindeki maliyetlerinin düşmesi nedeni ile sipariş görüşmeleri artarak devam etmektedir.

Flat Pack konteyner ve prefabrike binalara ilaveten, Hekim Holding’in yeni markalarından olan ve kısa zamanda çok ciddi üretim miktarlarına ulaşan Hekim Profil ve Steelin markaları da fuarda yoğun ilgi görmüştür. Özellikle Steelin sistemi üzerinden tasarımdaki detayların üretim özgürlüğüne kavuşturulabiliyor olması memnuniyetle karşılanmış; aynı sistem ile Dubai ve Abu Dhabi’de monte edilen binaların sunumu fuar ziyaretçilerine yapılmıştır.