Mart 28 2019
The Big Show Oman

25-27 Mart 2019 - Muskat / Umman

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 28 Mart 2019 1.471 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş.; daha önceki yıllarda olduğu gibi 2019 yılında da, yaklaşık 20.000 kişinin ziyaret ettiği Umman’ın en büyük yapı ve inşaat fuarı olan Big Show Oman’a katılım sağlamıştır. Her geçen yıl Umman’a olan ihracat grafiğini arttıran Hebo Yapı, bu fuarda da birçok müşterinin yoğun talebi ile karşılaşmıştır.

Yalnızca fuara gelen ziyaretçilerle değil, aynı zamanda satış pazarlama ekibinin ofis ve şantiye ziyaretleri ile projeleri geliştirmek üzere yerinde müşteri ziyaretleri de yapılmıştır. Bu ziyaretler doğrultusunda, ihtiyaca en uygun prefabrike şantiye yapıları ve konteynerler geliştirilerek, teklifler sunulmuştur.

Hekim Holding tarafından, galvaniz sacdan bükülerek geliştirilen kaynaksız flatpack konteynerler; hem nakliye hem de montaj kolaylığı bakımından kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır, bu sebeple fuarda yoğun ilgiyle karşılanmıştır. Eski tip kaynaklı sistem konteynerlere göre çok daha uzun ömürlü ve ekonomik olan Hebo Yapı’nın flatpack konteynerleri yoğun bir ilgi görmektedir. Konteynerlere ek olarak; prefabrike şantiye binalarının da talep gördüğü fuarda, Hebo Yapı birçok sipariş talebi ile iyi bir fuar geçirmiştir.

Hebo Yapı ile birlikte fuarda bulunan HekimProfil ve Hekim Yapı şirketlerinin ürünleri de yoğun ilgiyle karşılanmıştır. Hem 4 mm’ ye kadar her şekilde galvaniz bükümü yapabilen profiller için hem de HekimPanel markasıyla üretilen sandviç paneller için ciddi talepler ve bayilik başvuruları alınmıştır.

Fotoğraf Galerisi

The Big Show Oman-0
The Big Show Oman-1
The Big Show Oman-2