Kasım 30 2018
Turabexpo İstanbul

20 - 22 Kasım - İstanbul

Kategoriler: Fuarlar Eklenme: 30 Kasım 2018 1.993 Görüntülenme

Hebo Yapı A.Ş. Turabexpo İstanbul’da Yerini Aldı

Türkiye’deki inşaat ve inşaat malzemeleri üreticileri ile Türkiye’de yatırım yapmak isteyen ya da ürün satın almak isteyen Arap iş adamlarını bir araya getiren; Turabexpo, 2. Türk-Arap Gayrimenkul, Proje, Yatırım Fuarı, 20-22 Kasım 2018 tarihleri arasında İstanbul Pulman Otel & Convention Center’da gerçekleşti.

Hekim Holding grup şirketlerinden Hebo Yapı’nın da katılım sağladığı bu fuara, 1.000’den fazla özel davetli Arap ve Afrikalı iş adamı katılmıştır. Hebo Yapı’nın özellikle Steelin ve PanelCity tarzı yapılarının tanıtımının yapıldığı fuar, başarılı bir şekilde geçmiştir. Hebo Yapı; üretimini yaptığı ve 80’den fazla ülkeye ihracatını gerçekleştirdiği ürünleriyle ve hizmetleriyle ilgili, standa gelen ziyaretçilere kapsamlı bilgi vermiştir. Ayrıca bazı müşterilerini, bağlı bulunduğu Hekim Holding’in bünyesinde bulunan Türkiye’nin en büyük hazır yapı showroom alanlarında misafir ederek, detaylı bilgi vermiştir. Standı ziyarette bulunan ülkeler arasında ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri ve Suudi Arabistan firmalarının da yoğun bir katılım ve standa ilgilisi yüksek olmuştur.

Hebo Yapı’nın yeni ürünü “PanelCity” ziyaretçi firmalardan tam not almış ve bu kapsamda siparişler alınmıştır. Bu tarz kaliteli ve görsel olarak üstün ürünlerin yaratıcısı olan Hebo Yapı, bu fuarda da sektördeki öncü kimliğini güvenle sürdürmüştür.

Hebo Yapı’nın üretmekte olduğu diğer bir ürün olan flat pack konteynerlerda, Arap ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılanmıştır. Kaynaksız yapı teknolojisi ile hafif çelikten üretilen konteynerlerin ergonomik paketlenmesi sayesinde, 20 ft. konteynerlerden 10 tanesi 1 yük konteynerinde sevk edilebilmektedir. Hebo Yapı bu sayede müşterilerinin nakliye ve montaj maliyetlerini minimuma indirebilmelerine imkân sağlamaktadır.

Fotoğraf Galerisi

Turabexpo İstanbul-0
Turabexpo İstanbul-1
Turabexpo İstanbul-2