Kategoriler: Tanıtım Videoları Eklenme: 17 Aralık 2019 1.053 Görüntülenme

HEBO Yapı prefabrik bina, konteynır olarak portatif kabin, özel olarak flatpack tipi üretim yapan bir firmadır. Konteynır tiplerine gelince, çoğunlukla deprem gibi ve savaş sonrası acil durumlar gibi kamp binaları üzerine yoğunlaşılmaktadır. HEBO Yapı birimleri çoğunlukla Batı Avrupa’da, örneğin Hollanda’da, İzlanda’da kamp evi olarak kullanılmaktadır.

Hebo, birinci sınıf ateş ve su geçirmez #fibercement levhasını kullanma şansına sahiptir. Bu, insanlık için, içinde yaşayan insanların güvenliği için çok önemlidir ve ayrıca prefabrikleri Ayrıca, prefabrik yapıları ve konteynerleri imal etmek için, kolay nakletmek için üniteleri demonte olarak imal etme ve yerinde kolay montaj avantajları sağlayan kaynaksız yapım teknolojisi kullanmaktadır.

Bu avantajların yanı sıra HEBO Yapı ayrıca konteyner imal etmek için büyük bir kapasiteye sahiptir. 20 feetlik flatpack tipi konteyner cinsinden konteyner kapasitesi aylık yaklaşık 4000 ünitedir. Prefabrik yapılar için yine ayda yaklaşık 80.000m2 kapasiteye sahibiz.