Proje Detayları
Proje Bilgisi

Hafif çelik yapı sistem ile üretilen ve satış ofisi olarak tasarlanan binamız Türkiye'nin en prestijli firmalarından biri olan Oyak İnşaat A.Ş.'nin Başakşehir Oyak Kent 3 Silüet Projesi için yapılmıştır.

Başakşehir Oyak Kent 3 Silüet Projesi OYAK KENT 2 Projesinin devamı niteliğinde olup tamamlandığında, içerisinde yaşam alanlarının, ofislerin, sosyal tesislerin, spor sahalarının ve dükkanların yer alacağı, bölgenin en önemli inşaat projelerinden biridir.

Hebo Yapı A.Ş. projenin ana çıkış noktası olan 450 m² taban alanına sahip yerinde kurulum hafif yapı çeliğinden oluşan satış ofisi projesinin anahtar teslim yapımını üstlenmiştir. Bina kullanım amacına uygun olarak 4,5 m tavan yüksekliğinde ve özel statik hesaplamalarla ferah bir iç hacme sahip olarak üretilmiştir. Binanın minimal özellikte tasarlanmış dış cephesinde kaplama malzemesi olarak HekimBoard özel taş desenli levha tercih edilmiştir. Bu özel satış ofisi projesi, Hebo Yapı A.Ş.'nin özenli çalışması ile kısa sürede tamamlanarak hizmete sunmuştur.

Hebo Yapı A.Ş. 25. yılın da sektörde göstermiş olduğu başarılı projeler ve insana yaptığı yatırım ile büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir.