Proje Detayları
Proje Bilgisi

1.381 m2 Otel Binası - Hekim Holding'e ait Steelin hafif çelik sistem yapı teknolojisi ile Özbekistan'ın tarihi şehri Semerkand'da kurulmuştur. 3 katlı binanın otel olarak kullanımına uygun şekilde statik hesaplamaları tecrübeli teknik kadromuz tarafından yapılmış ve kısa zamanda üretilerek Semerkand'da kurulumu tamamlanmıştır.

Hebo Yapı’nın prefabrike yapılar üretimindeki öncü teknoloji ve tecrübesini kullanarak üretmiş olduğu prefabrike otel binası 3 katlı olarak üretilmiş ve montajı tamamlanmıştır. Hebo Yapı son dönemde Özbekistan'daki marka güvenilirliğini ve buna paralel olarak projelerini arttırmaya devam etmektedir.

Amerikan yangın kodu olan NFPA 5000 yanmazlık sertifikasına sahip olan firmamızın, Özbekistan'ın yangın yönetmeliği gereksinimlerine uygun olarak ürettiği prefabrike binanın montajı başarı ile tamamlanarak kısa sürede müşterimizin kullanımına sunulmuştur.

Hafif çelik prefabrike otel binasının izolasyonu kurulduğu şehrin iklim şartlarına göre belirlenmiş ve en etkin şekilde sistem içerisinde kullanılmıştır.