Proje Detayları
Proje Bilgisi

Hebo Yapı Abu Dhabi'de 880 m2 lüks spor salonu kurulumunu tamamlamıştır. Hafif çelik yapı sistemi kullanılarak üretilen prefabrik spor salonunun üretiminde 4 mm kalınlığında sac kullanılmıştır. Hafif çelikten 22 m tek açıklık olarak üretilen nadir projelerden olan spor salonunun üretimi ve montajı çok hızlı bir şekilde tamamlanarak müşterimize teslim edilmiştir.

Eurocode'a göre tüm statik hesaplamaları yapılmış olan binanın cephe kaplamalarında Hekim Board fibercement kullanılmıştır. Suya ve yangına dayanıklılığı ile ön plana çıkan A1 yanmaz sınıfındaki fibercement müşterilerimiz tarafından kendi teknik şartnamelerine özellikle eklenmektedir. Hekim Board'ın sağlamlığı ve dekoratif görünüşü malzemenin kullanıcılar tarafından seçiminde önemli yer tutmaktadır. Hekim Holding firmalarından olan Hekim Yapı tarafından üretilmekte olan Hekim Board dünyanın bir çok ülkesine haricen de ihraç edilmektedir.

Prefabrike spor salonunun üretiminde ise yine Hekim Holding firmalarından olan Hekim Profil'in hazırladığı 4 mm kalınlığında özel büküm galvaniz saclar kullanılmıştır.