Proje Bilgisi

Hebo Yapı olarak Irak'ın enerji başkenti konumunda olan Basra'da toplamda 5.000 m2 olan işçi kampı projesi başarıyla tamamlanmıştır. Enerji firmalarının önde gelenlerinden olan BP için yapılan işçi kampı güvenle müşterimize teslim edilmiştir. HekimPan duvar panelleri ile kurulan prefabrik ofis binaları, prefabrik yatakhane binaları, prefabrik yemekhane binaları, prefabrik WC-duş binaları, prefabrik çamaşırhane binaları, prefabrik klinik binaları ve prefabrik lokaller müşterimizin kullanımına sunulmuştur.

Irak'ın en sıcak bölgesi durumunda olan Basra'da kurulan prefabrike kamp yapılarımız, bölgenin sıcak hava koşullarına uygun olacak şekilde izole edilmiş ve müşterimize teslim edilmiştir. Çok kısa zamanda kurulabilen HekimPan duvar panelleri sayesinde montaj süresi ve HekimBoard'ın yanmazlık özelliği ile bina güvenilirliği sağlanmıştır. Basra bölgesinde bir çok işçi kapı kurulumunu tamamlayan Hebo Yapı, kalite ve güvenirliliği ile bölgeden daha bir çok talep almaktadır.

BP gibi, daha önce Shell, Exxon Mobile ve TOTAL içinde dünyanın farklı bölgelerinde prefabrike kamp projeleri tamamlanmıştır.