Proje Detayları
Proje Bilgisi

Socotra Adası, güzelliği, kendine özgü iklimi ve bitki örtüsü ile Unesco tarafından koruma altına alınan tarihi ada. Hebo Yapı olarak 350 adet 240*600 cm konteynerden oluşan modular hapishane kampı kısa bir sürede üretilerek özel gemiler ile önce Yemen'e, oradan da Socotra Adası'na ulaştırılmıştır. Montaj için gönderilen ekibimiz için özel uçaklar temin edilmiş ve sahaya intikalleri sağlanmıştır. Çok zor şartlarda mücadele edilerek modular konteyner hapishane kampı müşterimize teslim edilmiştir.

Kaynaksız yapı teknolojisinden faydalanılarak üretilen Hebo flat pack konteynerlerin pratik ve hızlı kurulumu sahadaki işçiliği ciddi anlamda azaltmış ve kurulum aşamasında büyük kolaylık sağlamıştır.

Flat pack konteynerlerın alt ve üst şaseleri hazır, zemin kaplaması yapılmış ve panel-pencere-kapıları paket içerisine konulmuş şekilde sevk edilir. 2 saatte kurulabilen de-monte flat pack konteynerlerimiz müşterilerimiz tarafından çoğunlukla tercih edilmektedir. Flat pack konteynerlerden modular ofisler, modular yatakhaneler, modular yemekhaneler, modular çamaşırhaneler, modular WC-Duş yapıları rahatlıkla kurulabilmekte ve sevkiyattan montaj aşamasına kadar büyük kolaylıklar sağlamaktadır.