Proje Detayları
Proje Bilgisi

Dünyanın birçok ülkesinde ilgi ile takip edilen, Ters Ev projesi, ülkemizde de ilklerin öncüsü Hebo Yapı A.Ş tarafından üretimi tamamlanarak Bayrampaşa ve Avcılar ilçelerinde 2 farklı lokasyonda ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştur. Modüler Hafif Çelik Yapı sistemi ile geliştirilen Ters Ev, tamamı yerli yapı elemanları kullanılarak meydana getirilmiştir. Dış cephe kaplaması için tamamen holdingimizin üretimi olan HekimBoard ahşap desenli levha tercih edilmiştir. Ters ev taşınabilir yapı özelliği ile firmamız Hebo City ürün grubunda yer almaktadır.

Hebo City ürünler yenilikçi, modern tasarımının yanı sıra geniş model alternatifleri ile ihtiyaca yönelik projeler geliştirilmesini sağlamaktadır.

Hebo Yapı A.Ş 1996 Yılında temellerini attığı, yenilikçi tasarım ve üretim anlayışı ile, varlığını devam ettirmektedir. Hebo Yapı A.Ş. fark yaratan tasarımları yaparak sınıfının öncüsü olmuş, yaptığı her projede sürdürülebilirliği kendine amaç edinerek, görmüş olduğu ilginin ve tüketici memnuniyetinin haklı gururunu yaşamaktadır.